Stuffin storage

Rozwiązanie dla właścicieli małych mieszkań

Mamy coraz więcej ubrań, sprzętów kuchennych, sprzętu sportowego i innych przedmiotów, które potrzebują miejsca. Czytaj dalej.
Im dłużej mieszkamy w jednym miejscu, tym więcej rzeczy nam przybywa. Mamy coraz więcej ubrań, sprzętów kuchennych, sprzętu sportowego i innych przedmiotów, które potrzebują miejsca. Jest to duży problem dla właścicieli małych mieszkań.

Co zatem zrobić ze swoimi rzeczami?

Ciekawym rozwiązaniem mogą być komórki Self Storage w magazynach samoobsługowych. Wiadomo, że w większości bloków można skorzystać z komórki lokatorskiej, ale pamiętamy, że komórka taka użytkowana jest przez mieszkańców kilku mieszkań, dlatego też własna komórka magazynowa to zdecydowanie lepszy pomysł. W takim przypadku możemy sami korzystać z cennej dodatkowej powierzchni, a poza tym możemy liczyć na pełną dyskrecję.

Trzeba pamiętać, że przed przeniesieniem swoich rzeczy do komórki Self Storage, należy je porządnie zapakować. Niezbędne są kartony, folie oraz materiały wypełniające (zwłaszcza, gdy pakujemy kruche przedmioty do kartonów).

Warto dodać jeszcze, że magazyny Self Storage to rozwiązanie, które zapewni stały dostęp przez całą dobę do magazynowanych przedmiotów. Co istotne, obiekt jest monitorowany, zachowane jest pełne bezpieczeństwo.
DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ!
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zadwoń lub napisz do nas już dziś.
Lubimy kontaktować się z naszymi klientami!
Made on
Tilda