sTUFFIIN STORAGE

REMONT W MIESZKANIU

Remont w mieszkaniu w bloku nie musi być trudny. Przenieś swoje rzeczy do magazynu samoobsługowego. Czytaj dalej.
Prace remontowe chyba większości z nas kojarzą się z mniejszym lub większym chaosem. Nie ma w tym nic zaskakującego. Bałagan, brak miejsca i kurz to norma podczas remontów. Szczególnie problematyczny jest remont w mieszkaniu w bloku. Nie dość, że musimy jakoś żyć na okrojonej powierzchni, to jeszcze musimy tam wstawiać meble i inne sprzęt z pomieszczenia, które jest akurat remontowane. To nic przyjemnego. Tymczasem można to załatwić o wiele prościej! Rozwiązaniem są magazyny samoobsługowe.

Nie każdy wie, że obecnie oferowane są komórki magazynowe różnej wielkości. Nasza firma posiada magazyny wielkością 3, 6, 9, 12 m2 – w praktyce oznacza to, że można wybrać komórkę idealnie dostosowaną do ilości naszych rzecz. Co istotne, nie trzeba wcale wynajmować jej przez bardzo długi czas. W Stuffin Storage można wynająć magazyn już nawet na 30 dni. Remont zwykle trwa dłużej. Po remoncie przywozisz niezakurzone rzeczy i tylko wykładasz na półki.

Dużą zaletą komórek magazynowych jest fakt, że wynajmujący ma stały dostęp do swoich rzeczy.
DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ!
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zadwoń lub napisz do nas już dziś. Lubimy kontaktować się z naszymi klientami!
Made on
Tilda